0
Forespørgsel
0,00 kr
0
Indkøbskurv
0,00 kr
Loading...
Loading...
Forespørgsler og ordren er blevet opdateret!
Forespørgsler og ordren er blevet opdateret!Forespørgsler og ordren er blevet opdateret!
Varen er udsolgt.
Vi beklager, men varen er udsolgt.

WSP-Q40GLR4L=

Produktnavn: Cisco WSP-Q40GLR4L= modul til netværksmodtager Fiberoptisk 40000 Mbit/s QSFP+ 1310 nm
EAN: 882658705182
Part number: WSP-Q40GLR4L=
-55%
39.562,62 kr ekskl. moms
17.879,48 kr ekskl. moms
22.349,35 kr inkl. moms
Mangel på lager
Beskrivelse
Læs mere om Cisco WSP-Q40GLR4L= modul til netværksmodtager Fiberoptisk 40000 Mbit/s QSFP+ 1310 nm
Specifikation
Præstation
SFP transceiver type Fiberoptisk  
Dataoverførselshastighed (maks.) 40000 Mbit/s  
Grænseflade type QSFP+  
Enkelttilstand fiber (SMF) understøttet Ja  
Fiber optisk strømstik LC  
Understøttet diameter på fiberkabel 9/125 µm  
SFP transceiver standard LR  
Maksimal overførselsafstand 2000 m  
Bølgelængde 1310 nm  
Dupleks system Fuld  
Auto MDI/MDI-X Ja  
Funktioner
Description of Hot-Plug support features for the product  Hot-plug understøttet Ja  
Miljømæssige betingelser
Driftstemperatur (T-T) -40 - 85 °C  
Lagrings-temperatur (T-T) -40 - 85 °C  
Relativ luftfugtighed (H-H) 0 - 95%  
Lagring, relativ fugtighedsgrænse 0 - 95%  
Information Pakning
Antal medfølgende produkter 1 stk  

Mest populære produkter
Hold kontakten!
Tilmeld dig vores nyhedsbrev og vær altid opdateret med vores tilbud og nyheder

Ved at klikke på "Tilmeld" accepterer du at modtage marketinginformation på den angivne e-mailadresse. Administratoren af ​​dine personoplysninger varetages af Senetic GmbH, beliggende på Kronstadter Straße 4, 81677 München, Deutschland. Du har ret til at anmode om adgang til dine personoplysninger og til at rette, slette eller begrænse behandlingen samt til at protestere mod behandlingen. Nærmere oplysninger om behandling af personoplysninger findes i privatlivspolitikken.

Forkert e-mail adresse.
Denne e-mail adresse er allerede bekræftet.
Denne e-mail adresse er ikke bekræftet endnu.
Tak!
Tjek din indbakke - du modtager en besked fra os, der beder dig om at bekræfte dit abonnement på nyhedsbrevet.
Partnerskaber
Betalingsmetoder
Levering
EBA National Winner Banner