0
Forespørgsel
0,00 kr
0
Indkøbskurv
0,00 kr
Loading...
Loading...
Forespørgsler og ordren er blevet opdateret!
Forespørgsler og ordren er blevet opdateret! Forespørgsler og ordren er blevet opdateret!
Varen er udsolgt.
Vi beklager, men varen er udsolgt.
Home Office Hardware
UniFi
  • WiFi
  • Switching
  • Cloud Keys & Gateways
  • Camera Security
  • Door Access
  • New Integrations
  • Accessories
UISP
  • Wireless
  • Fiber
  • Wired
  • Accessory Tech
AmpliFi
  • AmpliFi

Ubiquiti Networks UniFi ODN 5m fiberoptisk kabel LC OM3 Turkisfarve

Part number:

UOC-5

EAN:

817882020466

SKU: 1050532
Letvægts fiber patchkabel.

10 Gbps gennemstrømning

LC til LC-stik

Kabellængde 0,5 til 5 m

37,31 kr ekskl. moms
46,64 kr inkl. moms
1  stk.
Forsendelse fra:
onsdag den 29. maj 2024
Leveringspris fra: 55,59 kr Beregn
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Beskrivelse
Ubiquiti UniFi ODN 5m. Kabellængde: 5 m, Fiberoptisk type: OM3, Stik 1: LC, Stik 2: LC
Specifikation
UOC
Stik LC-LC
Fiber mode 50/125 µm
Fibertype Duplex
Kabeljakke PVC
Kabelstandard OM3
Indsætningstab ≤ 0.3 dB
Polering UPC til UPC
Jakke OD 2.0 mm
Bølgelængde 850 / 1310 nm
Jakkefarve Aqua
Gentagelighed ≤ 0.1 dB
Holdbarhed ≤ 0.2 dB (1.000 gange mating)
Returtab ≤ 50 dB
Omgivelsestemperatur under drift -40 til 75° C (-40 til 167° F)

Udvalgte produkter

Hold kontakten!
Tilmeld dig vores nyhedsbrev og vær altid opdateret med vores tilbud og nyheder

Ved at klikke på "Tilmeld" accepterer du at modtage marketinginformation på den angivne e-mailadresse. Administratoren af ​​dine personoplysninger varetages af Senetic GmbH, beliggende på Kronstadter Straße 4, 81677 München, Deutschland. Du har ret til at anmode om adgang til dine personoplysninger og til at rette, slette eller begrænse behandlingen samt til at protestere mod behandlingen. Nærmere oplysninger om behandling af personoplysninger findes i privatlivspolitikken.

Forkert e-mail adresse.
Denne e-mail adresse er allerede bekræftet.
Denne e-mail adresse er ikke bekræftet endnu.
Tak!
Tjek din indbakke - du modtager en besked fra os, der beder dig om at bekræfte dit abonnement på nyhedsbrevet.
Betalingsmetoder
Levering
Certifikater og udmærkelser