0
Forespørgsel
0,00 kr
0
Indkøbskurv
0,00 kr
Loading...
Loading...
Forespørgsler og ordren er blevet opdateret!
Forespørgsler og ordren er blevet opdateret! Forespørgsler og ordren er blevet opdateret!
Varen er udsolgt.
Vi beklager, men varen er udsolgt.
Home Office Hardware
UniFi
  • WiFi
  • Switching
  • Cloud Keys & Gateways
  • Camera Security
  • Door Access
  • New Integrations
  • Accessories
UISP
  • Wireless
  • Fiber
  • Wired
  • Accessory Tech
AmpliFi
  • AmpliFi

Ubiquiti Networks UF-SPLITTER-4 fiberoptisk kabel 4,06 m SC/APC 4x SC/APC Hvid

Part number:

UF-SPLITTER-4

EAN:

817882026802

SKU: 1031958
UFiber-splitteren bærer data fra en UFiber OLT's langtrækkende kabel og deler det med flere UFiber ONUs.

Tilgængelig med 4, 8, 16 eller 32 udgange

Termineret med SC/APC-connector

Kabel længde 1,5 m

69,46 kr ekskl. moms
86,83 kr inkl. moms
31-40  stk.
Forsendelse fra:
mandag den 10. juni 2024
Leveringspris fra: 55,59 kr Beregn
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Beskrivelse
Ubiquiti UF-SPLITTER-4. Kabellængde: 4,06 m, Stik 1: SC, Stik 2: 4x SC
Specifikation
UF-SPLITTER-4UF-SPLITTER-8UF-SPLITTER-16UF-SPLITTER-32
Input (1) SC/APC (1) SC/APC (1) SC/APC (1) SC/APC
Outputs (4) SC/APC (8) SC/APC (16) SC/APC (32) SC/APC
Indsættelsestabet med stik 7.4 dB 10.5 dB 13.7 dB 17.0 dB
Jævnløse tab 0.6 dB 0.8 dB 1.2 dB 1.5 dB
Polarisationsafhængigt tab 0.3 dB 0.3 dB 0.3 dB 0.3 dB
Bølgelængdebåndbredde 1260-1650 nm 1260-1650 nm 1260-1650 nm 1260-1650 nm
Returtab (Alle porte) 50 dB 50 dB 50 dB 50 dB
Direktivitet 55 dB 55 dB 55 dB 55 dB
Fibertype G657A1 G657A1 G657A1 G657A1
Omkringliggende driftstemperatur -40 til 85° C (-40 til 185° F) -40 til 85° C (-40 til 185° F) -40 til 85° C (-40 til 185° F) -40 til 85° C (-40 til 185° F)
Total længde 4.06 m (13.32') 4.06 m (13.32') 4.06 m (13.32') 4.08 m (13.39')
Vægt 58 g (2.0 oz) 62 g (2.2 oz) 110 g (3.9 oz) 160 g (5.6 oz)

Udvalgte produkter

Hold kontakten!
Tilmeld dig vores nyhedsbrev og vær altid opdateret med vores tilbud og nyheder

Ved at klikke på "Tilmeld" accepterer du at modtage marketinginformation på den angivne e-mailadresse. Administratoren af ​​dine personoplysninger varetages af Senetic GmbH, beliggende på Kronstadter Straße 4, 81677 München, Deutschland. Du har ret til at anmode om adgang til dine personoplysninger og til at rette, slette eller begrænse behandlingen samt til at protestere mod behandlingen. Nærmere oplysninger om behandling af personoplysninger findes i privatlivspolitikken.

Forkert e-mail adresse.
Denne e-mail adresse er allerede bekræftet.
Denne e-mail adresse er ikke bekræftet endnu.
Tak!
Tjek din indbakke - du modtager en besked fra os, der beder dig om at bekræfte dit abonnement på nyhedsbrevet.
Betalingsmetoder
Levering
Certifikater og udmærkelser