0
Forespørgsel
0,00 kr
0
Indkøbskurv
0,00 kr
Loading...
Loading...
Forespørgsler og ordren er blevet opdateret!
Forespørgsler og ordren er blevet opdateret! Forespørgsler og ordren er blevet opdateret!
Varen er udsolgt.
Vi beklager, men varen er udsolgt.
Home Office Hardware
UniFi
  • WiFi
  • Switching
  • Cloud Keys & Gateways
  • Camera Security
  • Door Access
  • New Integrations
  • Accessories
UISP
  • Wireless
  • Fiber
  • Wired
  • Accessory Tech
AmpliFi
  • AmpliFi

Ubiquiti Networks UF-SM-PATCH-UPC-APC fiberoptisk kabel 1,2 m SC/UPC G.657.A1 Gul

Part number:

UF-SM-PATCH-UPC-APC

EAN:

817882026840

SKU: 1075846
Funktioner en SC/UPC-stik på den ene ende af kablet og en SC/APC-stik på den anden ende for at hjælpe dig med at opbygge dit GPON-netværk.

SC/UPC til SC/APC

Ultra-tynd 2,0 mm kappe

Kabellængde 1,5 m

13,94 kr ekskl. moms
17,43 kr inkl. moms
50+  stk.
Forsendelse fra:
fredag den 7. juni 2024
Leveringspris fra: 55,61 kr Beregn
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Beskrivelse
Ubiquiti UF-SM-PATCH-UPC-APC. Kabellængde: 1,2 m, Fiberoptisk type: G.657.A1, Stik 1: SC, Stik 2: SC
Specifikation
UF-SM-PATCH-UPC-APC
Kabellængde1,5 m (59,1")
KabeltypeSM9/125 SX 2,0 mm, PVC-mantel, Gul
Materiale af kappeGul PVC
Type stik(1) SC/UPC 2,0 mm SM SX stik, blå
(1) SC/APC 2,0 mm SM SX stik, grøn
Indsætnings tab≤ 0,3 dB
Reflekterende tabUPC: ≥ 50 dB
APC: ≥ 60 dB

Udvalgte produkter

Hold kontakten!
Tilmeld dig vores nyhedsbrev og vær altid opdateret med vores tilbud og nyheder

Ved at klikke på "Tilmeld" accepterer du at modtage marketinginformation på den angivne e-mailadresse. Administratoren af ​​dine personoplysninger varetages af Senetic GmbH, beliggende på Kronstadter Straße 4, 81677 München, Deutschland. Du har ret til at anmode om adgang til dine personoplysninger og til at rette, slette eller begrænse behandlingen samt til at protestere mod behandlingen. Nærmere oplysninger om behandling af personoplysninger findes i privatlivspolitikken.

Forkert e-mail adresse.
Denne e-mail adresse er allerede bekræftet.
Denne e-mail adresse er ikke bekræftet endnu.
Tak!
Tjek din indbakke - du modtager en besked fra os, der beder dig om at bekræfte dit abonnement på nyhedsbrevet.
Betalingsmetoder
Levering
Certifikater og udmærkelser