0
Forespørgsel
0,00 kr
0
Indkøbskurv
0,00 kr
Loading...
Loading...
Forespørgsler og ordren er blevet opdateret!
Forespørgsler og ordren er blevet opdateret! Forespørgsler og ordren er blevet opdateret!
Varen er udsolgt.
Vi beklager, men varen er udsolgt.
Home Office Hardware
UniFi
  • WiFi
  • Switching
  • Cloud Keys & Gateways
  • Camera Security
  • Door Access
  • New Integrations
  • Accessories
UISP
  • Wireless
  • Fiber
  • Wired
  • Accessory Tech
AmpliFi
  • AmpliFi

Ubiquiti Networks UF-ADAPTER-APC-50 fiberstik SC/APC

Part number:

UF-ADAPTER-APC-50

EAN:

817882026864

SKU: 1035376
UF-ADAPTER-APC-50 indeholder 50 UF-ADAPTER-APC-stik. Hvert UF ADAPTER-APC forbinder to kabler med SC/APC-type stik.

SC/APC til SC/APC

Single-mode

50-pakke

57,46 kr ekskl. moms
71,83 kr inkl. moms
5  stk.
Levering fra:
fredag den 24. maj 2024
Kurerforsendelse
fra: 55,93 kr
Beregn
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Beskrivelse
Ubiquiti UF-ADAPTER-APC-50. Stiktype: SC/APC, Produktfarve: Sort, Grøn. Antal pr. pakke: 50 stk
Specifikation
UF-ADAPTER-APC
Dimensioner27.5 x 12.9 x 9.2 mm (1.08 x 0.5 x 0.36")
Adapter type Fiber optisk
Forbindelsestype(1) SC/APC
Indsætnings tab≤ 0.2 dB
Holdbarhed< 0.2 dB typisk ændring (1000 sammenkoblinger)
Pakningstype50-pak
Omkringstående driftstemperatur-40 til 85° C (-40 til 185° F)
OverensstemmelseTelcordia, ANSI, TIA/EIA, NTT, JIS

Udvalgte produkter

Hold kontakten!
Tilmeld dig vores nyhedsbrev og vær altid opdateret med vores tilbud og nyheder

Ved at klikke på "Tilmeld" accepterer du at modtage marketinginformation på den angivne e-mailadresse. Administratoren af ​​dine personoplysninger varetages af Senetic GmbH, beliggende på Kronstadter Straße 4, 81677 München, Deutschland. Du har ret til at anmode om adgang til dine personoplysninger og til at rette, slette eller begrænse behandlingen samt til at protestere mod behandlingen. Nærmere oplysninger om behandling af personoplysninger findes i privatlivspolitikken.

Forkert e-mail adresse.
Denne e-mail adresse er allerede bekræftet.
Denne e-mail adresse er ikke bekræftet endnu.
Tak!
Tjek din indbakke - du modtager en besked fra os, der beder dig om at bekræfte dit abonnement på nyhedsbrevet.
Betalingsmetoder
Levering
Certifikater og udmærkelser