0
Forespørgsel
0,00 kr
0
Indkøbskurv
0,00 kr
Loading...
Loading...
Forespørgsler og ordren er blevet opdateret!
Forespørgsler og ordren er blevet opdateret! Forespørgsler og ordren er blevet opdateret!
Varen er udsolgt.
Vi beklager, men varen er udsolgt.
Home Office Hardware
UniFi
  • WiFi
  • Switching
  • Cloud Keys & Gateways
  • Camera Security
  • Door Access
  • New Integrations
  • Accessories
UISP
  • Wireless
  • Fiber
  • Wired
  • Accessory Tech
AmpliFi
  • AmpliFi

Ubiquiti UISP UACC-UF-WDM-XGS multipleks wave fordeling

Part number:

UACC-UF-WDM-XGS

EAN:

810084692332

SKU: 1713401
Bølgelængdedeling Multiplexing-modul, der kombinerer XGS/XG-PON og GPON-tjenester i et enkelt fibertilfordelingssystem.

(8) GPON, (8) XGSPON og (8) splitter output COM-porte

1U Rack montering

Hjælpeguide

1.873,16 kr ekskl. moms
2.341,45 kr inkl. moms
5  stk.
Levering fra:
torsdag den 23. maj 2024
Kurerforsendelse
fra: 67,99 kr
Beregn
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Beskrivelse
Ubiquiti UISP UACC-UF-WDM-XGS
Specifikation
Mekanisk
Dimensioner442 x 120 x 43,7 mm (17,4 x 4,7 x 1,7")
Vægt1,8 kg (3,97 lb)
KabinetmaterialeMetal
Stiktype(8) COM (SC/UPC)
(8) GPON (SC/UPC)
(8) XGS/XG-PON (SC/UPC)
Hardware
GPON - COM-port
Bølgelængdeområde 1290—1330 nm
1480—1500 nm
Max. indsættelsestab 1 dB
Min. isolation 25 dB
XGS-PON - COM-port
Bølgelængdeområde 1260—1280 nm
1575—1580 nm
Max. indsættelsestab 1 dB
Min. isolation 25 dB
Min. refleksionstab50 dB
Max. polarisationsafhængig tab0,1 dB
FibertypeITU-T G.657.A1 Enkeltmodel Fiber
Installation Tutorial

Udvalgte produkter

Hold kontakten!
Tilmeld dig vores nyhedsbrev og vær altid opdateret med vores tilbud og nyheder

Ved at klikke på "Tilmeld" accepterer du at modtage marketinginformation på den angivne e-mailadresse. Administratoren af ​​dine personoplysninger varetages af Senetic GmbH, beliggende på Kronstadter Straße 4, 81677 München, Deutschland. Du har ret til at anmode om adgang til dine personoplysninger og til at rette, slette eller begrænse behandlingen samt til at protestere mod behandlingen. Nærmere oplysninger om behandling af personoplysninger findes i privatlivspolitikken.

Forkert e-mail adresse.
Denne e-mail adresse er allerede bekræftet.
Denne e-mail adresse er ikke bekræftet endnu.
Tak!
Tjek din indbakke - du modtager en besked fra os, der beder dig om at bekræfte dit abonnement på nyhedsbrevet.
Betalingsmetoder
Levering
Certifikater og udmærkelser