0
Forespørgsel
0,00 kr
0
Indkøbskurv
0,00 kr
Loading...
Loading...
Forespørgsler og ordren er blevet opdateret!
Forespørgsler og ordren er blevet opdateret! Forespørgsler og ordren er blevet opdateret!
Varen er udsolgt.
Vi beklager, men varen er udsolgt.
Home Office Hardware
UniFi
  • WiFi
  • Switching
  • Cloud Keys & Gateways
  • Camera Security
  • Door Access
  • New Integrations
  • Accessories
UISP
  • Wireless
  • Fiber
  • Wired
  • Accessory Tech
AmpliFi
  • AmpliFi

Ubiquiti Networks UACC-OM-SM-10G-S-2 modul til netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s

Part number:

UACC-OM-SM-10G-S-2

EAN:

810010076960

SKU: 1681912
Single-mode, simplex, fiber transceiver modul.

1,25 Gbps dataoverførsel

Simplex LC-stik

Understøtter forbindelser op til 3 km*

*Fiberkabel medfølger ikke.

1.149,70 kr ekskl. moms
1.437,13 kr inkl. moms
21-30  stk.
Forsendelse fra:
tirsdag den 28. maj 2024
Leveringspris fra: 55,78 kr Beregn
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Beskrivelse
Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-S-2. SFP modtagertype: Fiberoptisk, Maksimal dataoverførselshastighed: 10000 Mbit/s, Fiber optisk strømstik: LC. Produktfarve: Rustfrit stål. Antal produkter inkluderet: 2 stk
Specifikation
UACC-OM-SM-1G-S
Understøttet medieSingle-mode fiber
Stiktype(1) LC
BiDiJa
TX bølgelængde*Blå lås: 1310 nm
Gul lås: 1550 nm
Skal bruges i par (blå lås og gul lås).
RX bølgelængde*Blå lås: 1550 nm
Gul lås: 1310 nm
Skal bruges i par (blå lås og gul lås).
Datahastighed1,25 Gbps
Maks. strømforbrug0,66W
Kableafstand3 km
Omgivende driftstemperatur0 til 70° C (32 til 158° F)
Pakningsmuligheder2-pakke, 20-pakke
ADVARSELKLASSE 1 LASERPRODUKT, IEC/EN 60825-1:2014 - Se ikke ind i enderne af fiberkablet eller SFP-modulet, mens konvertere er tændt.

Udvalgte produkter

Hold kontakten!
Tilmeld dig vores nyhedsbrev og vær altid opdateret med vores tilbud og nyheder

Ved at klikke på "Tilmeld" accepterer du at modtage marketinginformation på den angivne e-mailadresse. Administratoren af ​​dine personoplysninger varetages af Senetic GmbH, beliggende på Kronstadter Straße 4, 81677 München, Deutschland. Du har ret til at anmode om adgang til dine personoplysninger og til at rette, slette eller begrænse behandlingen samt til at protestere mod behandlingen. Nærmere oplysninger om behandling af personoplysninger findes i privatlivspolitikken.

Forkert e-mail adresse.
Denne e-mail adresse er allerede bekræftet.
Denne e-mail adresse er ikke bekræftet endnu.
Tak!
Tjek din indbakke - du modtager en besked fra os, der beder dig om at bekræfte dit abonnement på nyhedsbrevet.
Betalingsmetoder
Levering
Certifikater og udmærkelser