0
Forespørgsel
0,00 kr
0
Indkøbskurv
0,00 kr
Loading...
Loading...
Forespørgsler og ordren er blevet opdateret!
Forespørgsler og ordren er blevet opdateret! Forespørgsler og ordren er blevet opdateret!
Varen er udsolgt.
Vi beklager, men varen er udsolgt.
Home Office Hardware
UniFi
  • WiFi
  • Switching
  • Cloud Keys & Gateways
  • Camera Security
  • Door Access
  • New Integrations
  • Accessories
UISP
  • Wireless
  • Fiber
  • Wired
  • Accessory Tech
AmpliFi
  • AmpliFi

Ubiquiti Networks UACC-OM-SM-10G-D-2 modul til netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm

Part number:

UACC-OM-SM-10G-D-2

EAN:

810010076946

SKU: 1678150
Single-mode, simplex, fiber transceiver modul.

1,25 Gbps gennemløb

Simplex LC-connector

Understøtter forbindelser op til 3 km*

*Fiberkabel medfølger ikke.

626,10 kr ekskl. moms
782,63 kr inkl. moms
50+  stk.
Forsendelse fra:
tirsdag den 28. maj 2024
Leveringspris fra: 55,61 kr Beregn
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Beskrivelse
Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-D-2. SFP modtagertype: Fiberoptisk, Maksimal dataoverførselshastighed: 10000 Mbit/s, Grænsefladetype: SFP+. Produktfarve: Sølv. Antal produkter inkluderet: 2 stk
Specifikation
UACC-OM-SM-1G-S
Understøttet medieSingle-mode fiber
Stiktype(1) LC
BiDiJa
TX bølgelængde*Blå lås: 1310 nm
Gul lås: 1550 nm
Skal anvendes i par (blå lås og gul lås).
RX bølgelængde*Blå lås: 1550 nm
Gul lås: 1310 nm
Skal anvendes i par (blå lås og gul lås).
Datahastighed1,25 Gbps
Maks. strømforbrug0,66W
Kabelafstand3 km
Omgivende driftstemperatur0 til 70° C (32 til 158° F)
Pakkeindstillinger2-pakke, 20-pakke
ADVARSELKLASSE 1 LASER PRODUKT, IEC/EN 60825-1:2014 - Undgå at se ind i enderne af fiberoptisk kabel eller SFP-modul mens konverterne er tændt.

Udvalgte produkter

Hold kontakten!
Tilmeld dig vores nyhedsbrev og vær altid opdateret med vores tilbud og nyheder

Ved at klikke på "Tilmeld" accepterer du at modtage marketinginformation på den angivne e-mailadresse. Administratoren af ​​dine personoplysninger varetages af Senetic GmbH, beliggende på Kronstadter Straße 4, 81677 München, Deutschland. Du har ret til at anmode om adgang til dine personoplysninger og til at rette, slette eller begrænse behandlingen samt til at protestere mod behandlingen. Nærmere oplysninger om behandling af personoplysninger findes i privatlivspolitikken.

Forkert e-mail adresse.
Denne e-mail adresse er allerede bekræftet.
Denne e-mail adresse er ikke bekræftet endnu.
Tak!
Tjek din indbakke - du modtager en besked fra os, der beder dig om at bekræfte dit abonnement på nyhedsbrevet.
Betalingsmetoder
Levering
Certifikater og udmærkelser