0
Forespørgsel
0,00 kr
0
Indkøbskurv
0,00 kr
Loading...
Loading...
Forespørgsler og ordren er blevet opdateret!
Forespørgsler og ordren er blevet opdateret! Forespørgsler og ordren er blevet opdateret!
Varen er udsolgt.
Vi beklager, men varen er udsolgt.
Home Office Hardware

Cisco SFP-10G-SR-X modul til netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm

EAN: 0882658392849
Part number: SFP-10G-SR-X
SKU: 1011327
14.989,77 kr ekskl. moms
18.737,21 kr inkl. moms
Mangel på lager
Betalingsmetoder
Leveringsmetoder

Cisco SFP-10G-SR-X modul til netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm

EAN:

0882658392849

Part number:

SFP-10G-SR-X

SKU: 1011327

> SFP+ Fiberoptisk 10000 Mbit/s

> Bølgelængde: 850 nm

> Hot-swap

> Strømforbrug (typisk): 1 W

Ideelle løsninger til din virksomhed
Vi finder den optimale løsning for din virksomhed. Vores salgs- og presales-specialister udvælger hver dag produkter og tjenester til vores kunder.
Ekspreslevering af udstyr i hele verden
Vi garanterer levering til tiden af dit udstyr, uanset hvor du befinder dig. Vi samarbejder med globale partnere for at sikre, at vores logistik er optimeret.
Garanti for implementeringsstøtte
Vi tilbyder støtte til implementering af løsninger i din virksomhed. Vores kvalificerede ingeniører hjælper dig med at administrere din infrastruktur effektivt.
Kunden først
Vores RMA-eksperter håndterer reklamationer og udskiftning af udstyr hurtigt og effektivt, så din virksomhed kan køre problemfrit.
Beskrivelse
Cisco SFP-10G-SR-X. SFP modtagertype: Fiberoptisk, Maksimal dataoverførselshastighed: 10000 Mbit/s, Grænsefladetype: SFP+. Produktfarve: Beige. Strømforbrug (typisk): 1 W
Specifikation
Præstation
SFP modtagertype 
Fiberoptisk
vis flere
Maksimal dataoverførselshastighed  Maksimal dataoverførselshastighed
10000 Mbit/s
vis flere
Grænsefladetype 
SFP+
vis flere
Multitilstand fiber (MMF) understøttet 
Ja
vis flere
Fiber optisk strømstik  Fiber optisk strømstik
LC
vis flere
Fiber kabeldiametre understøttes (kerne/beklædning) 
50/125 µm
vis flere
SFP transceiver standard 
SR
vis flere
Maksimal overførselsafstand  Maksimal overførselsafstand
400 m
vis flere
Bølgelængde  Bølgelængde
850 nm
vis flere
Tx effekt (min.) 
-1,2 dBmW
vis flere
Tx effekt (maks.) 
-7,3 dBmW
vis flere
Rx effekt (min.) 
-1 dBmW
vis flere
Rx effekt (maks.) 
-9,9 dBmW
vis flere
Funktioner
Produktfarve  Produktfarve
Beige
vis flere
Plug and play  Plug and play
Ja
vis flere
Hot-swap 
Ja
vis flere
Strømstyring
Strømforbrug (typisk)  Strømforbrug (typisk)
1 W
vis flere

Udvalgte produkter

Hold kontakten!
Tilmeld dig vores nyhedsbrev og vær altid opdateret med vores tilbud og nyheder

Ved at klikke på "Tilmeld" accepterer du at modtage marketinginformation på den angivne e-mailadresse. Administratoren af ​​dine personoplysninger varetages af Senetic GmbH, beliggende på Kronstadter Straße 4, 81677 München, Deutschland. Du har ret til at anmode om adgang til dine personoplysninger og til at rette, slette eller begrænse behandlingen samt til at protestere mod behandlingen. Nærmere oplysninger om behandling af personoplysninger findes i privatlivspolitikken.

Forkert e-mail adresse.
Denne e-mail adresse er allerede bekræftet.
Denne e-mail adresse er ikke bekræftet endnu.
Tak!
Tjek din indbakke - du modtager en besked fra os, der beder dig om at bekræfte dit abonnement på nyhedsbrevet.
Betalingsmetoder
Levering
Certifikater og udmærkelser