0
Forespørgsel
0,00 kr
0
Indkøbskurv
0,00 kr
Loading...
Loading...
Forespørgsler og ordren er blevet opdateret!
Forespørgsler og ordren er blevet opdateret! Forespørgsler og ordren er blevet opdateret!
Varen er udsolgt.
Vi beklager, men varen er udsolgt.
Home Office Hardware

Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1000 Mbit/s 1300 nm

EAN: 4260039342748
Part number: MGBLH1
SKU: 1004137
1.701,32 kr ekskl. moms
2.126,65 kr inkl. moms
Mangel på lager
Betalingsmetoder
Leveringsmetoder

Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1000 Mbit/s 1300 nm

EAN:

4260039342748

Part number:

MGBLH1

SKU: 1004137

> mini-GBIC Fiberoptisk 1000 Mbit/s

> Bølgelængde: 1300 nm

> Hot-swap

> Strømforbrug (typisk): 1 W

Ideelle løsninger til din virksomhed
Vi finder den optimale løsning for din virksomhed. Vores salgs- og presales-specialister udvælger hver dag produkter og tjenester til vores kunder.
Ekspreslevering af udstyr i hele verden
Vi garanterer levering til tiden af dit udstyr, uanset hvor du befinder dig. Vi samarbejder med globale partnere for at sikre, at vores logistik er optimeret.
Garanti for implementeringsstøtte
Vi tilbyder støtte til implementering af løsninger i din virksomhed. Vores kvalificerede ingeniører hjælper dig med at administrere din infrastruktur effektivt.
Kunden først
Vores RMA-eksperter håndterer reklamationer og udskiftning af udstyr hurtigt og effektivt, så din virksomhed kan køre problemfrit.
Beskrivelse
Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP. SFP modtagertype: Fiberoptisk, Maksimal dataoverførselshastighed: 1000 Mbit/s, Grænsefladetype: mini-GBIC. Sikkerhed: FDA 21 CFR 1040.10, 1040.11, EN60950, EN (IEC) 60825-1, 2, Oprindelsesland: Kina, Mærke kompatibilitet: Cisco. Strømforbrug (typisk): 1 W. Bredde: 56,5 mm, Dybde: 13,4 mm, Højde: 8,5 mm. Antal produkter inkluderet: 1 stk, Pakkebredde: 81,3 mm, Pakkedybde: 127 mm
Specifikation
Præstation
SFP modtagertype 
Fiberoptisk
vis flere
Maksimal dataoverførselshastighed  Maksimal dataoverførselshastighed
1000 Mbit/s
vis flere
Grænsefladetype 
mini-GBIC
vis flere
Enkelttilstand fiber (SMF) understøttet 
Ja
vis flere
Fiber optisk strømstik  Fiber optisk strømstik
LC
vis flere
SFP transceiver standard 
LH
vis flere
Maksimal overførselsafstand  Maksimal overførselsafstand
40000 m
vis flere
Bølgelængde  Bølgelængde
1300 nm
vis flere
Funktioner
Plug and play  Plug and play
Ja
vis flere
Hot-swap 
Ja
vis flere
Sikkerhed  Sikkerhed
FDA 21 CFR 1040.10, 1040.11, EN60950, EN (IEC) 60825-1, 2
vis flere
Oprindelsesland  Oprindelsesland
Kina
vis flere
Mærke kompatibilitet  Mærke kompatibilitet
Cisco
vis flere
Certificering 
FCC Part 15 Class B EN55022 Class B (CISPR 22B) VCCI Class B
vis flere
Strømstyring
Strømforbrug (typisk)  Strømforbrug (typisk)
1 W
vis flere
Driftsbetingelser
Maksimal driftstemperatur 
40 °C
vis flere
Driftstemperatur (T-T)  Driftstemperatur (T-T)
0 - 40 °C
vis flere
Opbevaringstemperatur (T-T)  Opbevaringstemperatur (T-T)
-20 - 70 °C
vis flere
Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 
0 - 85%
vis flere
Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) 
5 - 90%
vis flere
Vægt & størrelser
Bredde  Bredde
56,5 mm
vis flere
Dybde  Dybde
13,4 mm
vis flere
Højde  Højde
8,5 mm
vis flere
Vægt  Vægt
20 g
vis flere
Emballeringsdata
Antal produkter inkluderet  Antal produkter inkluderet
1 stk
vis flere
Pakkebredde  Pakkebredde
81,3 mm
vis flere
Pakkedybde  Pakkedybde
127 mm
vis flere
Pakkehøjde  Pakkehøjde
25,4 mm
vis flere
Pakkevægt  Pakkevægt
50 g
vis flere
Logistik data
Antal pr. pakke 
1 stk
vis flere
Harmoniseret systemkode (HS) 
85369010
vis flere
Andre funktioner
Dimensioner (BxDxH)  Dimensioner (BxDxH)
85 x 134 x 56 mm
vis flere

Udvalgte produkter

Hold kontakten!
Tilmeld dig vores nyhedsbrev og vær altid opdateret med vores tilbud og nyheder

Ved at klikke på "Tilmeld" accepterer du at modtage marketinginformation på den angivne e-mailadresse. Administratoren af ​​dine personoplysninger varetages af Senetic GmbH, beliggende på Kronstadter Straße 4, 81677 München, Deutschland. Du har ret til at anmode om adgang til dine personoplysninger og til at rette, slette eller begrænse behandlingen samt til at protestere mod behandlingen. Nærmere oplysninger om behandling af personoplysninger findes i privatlivspolitikken.

Forkert e-mail adresse.
Denne e-mail adresse er allerede bekræftet.
Denne e-mail adresse er ikke bekræftet endnu.
Tak!
Tjek din indbakke - du modtager en besked fra os, der beder dig om at bekræfte dit abonnement på nyhedsbrevet.
Betalingsmetoder
Levering
Certifikater og udmærkelser