0
Forespørgsel
0,00 kr
0
Indkøbskurv
0,00 kr
Loading...
Loading...
Forespørgsler og ordren er blevet opdateret!
Forespørgsler og ordren er blevet opdateret! Forespørgsler og ordren er blevet opdateret!
Varen er udsolgt.
Vi beklager, men varen er udsolgt.
Home Office Hardware

Cisco GLC-SX-MM-RGD netværksomformer til medie 1000 Mbit/s

EAN: 882658074189
Part number: GLC-SX-MM-RGD=
SKU: 1036665
964,65 kr ekskl. moms
1.205,81 kr inkl. moms
11-20  stk.
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Leveringspris fra:  55,86 kr Beregn leveringsomkostninger
Levering: onsdag den 24. juli 2024
Betalingsmetoder
Leveringsmetoder

Cisco GLC-SX-MM-RGD netværksomformer til medie 1000 Mbit/s

EAN:

882658074189

Part number:

GLC-SX-MM-RGD=

SKU: 1036665
Ideelle løsninger til din virksomhed
Vi finder den optimale løsning for din virksomhed. Vores salgs- og presales-specialister udvælger hver dag produkter og tjenester til vores kunder.
Ekspreslevering af udstyr i hele verden
Vi garanterer levering til tiden af dit udstyr, uanset hvor du befinder dig. Vi samarbejder med globale partnere for at sikre, at vores logistik er optimeret.
Garanti for implementeringsstøtte
Vi tilbyder støtte til implementering af løsninger i din virksomhed. Vores kvalificerede ingeniører hjælper dig med at administrere din infrastruktur effektivt.
Kunden først
Vores RMA-eksperter håndterer reklamationer og udskiftning af udstyr hurtigt og effektivt, så din virksomhed kan køre problemfrit.
Beskrivelse
Cisco GLC-SX-MM-RGD. Maksimal dataoverførselshastighed: 1000 Mbit/s, Kabelteknologi: 1000BASE-SX. Forbindelsesteknologi: Ledningsført. Maksimal overførselsafstand: 550 m. Grænseflade: SFP, Stik: LC/PC, Fibertype: MMF
Specifikation
Netværk
Maksimal dataoverførselshastighed  Maksimal dataoverførselshastighed
1000 Mbit/s
vis flere
Kabelteknologi  Kabelteknologi
1000BASE-SX
vis flere
Porte & Grænseflader
Forbindelsesteknologi  Forbindelsesteknologi
Ledningsført
vis flere
Præstation
Maksimal overførselsafstand  Maksimal overførselsafstand
550 m
vis flere
Administrationsfunktioner
Plug and play  Plug and play
Ja
vis flere
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T)  Driftstemperatur (T-T)
-40 - 85 °C
vis flere
Logistik data
Harmoniseret systemkode (HS) 
85176990
vis flere
Andre funktioner
Grænseflade  Grænseflade
SFP
vis flere
Stik 
LC/PC
vis flere
Fibertype 
MMF
vis flere

Udvalgte produkter

Hold kontakten!
Tilmeld dig vores nyhedsbrev og vær altid opdateret med vores tilbud og nyheder

Ved at klikke på "Tilmeld" accepterer du at modtage marketinginformation på den angivne e-mailadresse. Administratoren af ​​dine personoplysninger varetages af Senetic GmbH, beliggende på Kronstadter Straße 4, 81677 München, Deutschland. Du har ret til at anmode om adgang til dine personoplysninger og til at rette, slette eller begrænse behandlingen samt til at protestere mod behandlingen. Nærmere oplysninger om behandling af personoplysninger findes i privatlivspolitikken.

Forkert e-mail adresse.
Denne e-mail adresse er allerede bekræftet.
Denne e-mail adresse er ikke bekræftet endnu.
Tak!
Tjek din indbakke - du modtager en besked fra os, der beder dig om at bekræfte dit abonnement på nyhedsbrevet.
Betalingsmetoder
Levering
Certifikater og udmærkelser