0
Forespørgsel
0,00 kr
0
Indkøbskurv
0,00 kr
Loading...
Loading...
Forespørgsler og ordren er blevet opdateret!
Forespørgsler og ordren er blevet opdateret! Forespørgsler og ordren er blevet opdateret!
Varen er udsolgt.
Vi beklager, men varen er udsolgt.
Home Office Hardware
UniFi
  • WiFi
  • Switching
  • Cloud Keys & Gateways
  • Camera Security
  • Door Access
  • New Integrations
  • Accessories
UISP
  • Wireless
  • Fiber
  • Wired
  • Accessory Tech
AmpliFi
  • AmpliFi

Ubiquiti Networks Single-Mode LC Fiber Cable fiberoptisk kabel 91,44 m Sort

Part number:

FC-SM-300

EAN:

810354025891

SKU: 1048553
SFP+ direkte vedhæftningskabel tilgængelig i flere længder.

Understøttede datahastigheder: 10/1 Gbps

SFP+ til SFP+ forbindelse

Kabellængde 0,5 til 3 m

860,15 kr ekskl. moms
1.075,19 kr inkl. moms
11-20  stk.
Forsendelse fra:
fredag den 7. juni 2024
Leveringspris fra: 72,65 kr Beregn
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Beskrivelse
Ubiquiti Single-Mode LC Fiber Cable. Kabellængde: 91,44 m, Stik 1: LC, Stik 2: LC
Specifikation
UACC-DAC-SFP10
Forbinder typeSFP+ til SFP+
EQPassiv
AWG24 / 30
Kabellængde0.5 / 1 / 3 m (1.6 / 3.3 / 9.8 ft)
KabeljakkePVC
Jakke OD4.2 / 6.0 mm
Understøttede datahastigheder10 / 1 Gbps
JakkefarveSort
Omgivelsestemperatur0 til 70° C (32 til 158° F)

Udvalgte produkter

Hold kontakten!
Tilmeld dig vores nyhedsbrev og vær altid opdateret med vores tilbud og nyheder

Ved at klikke på "Tilmeld" accepterer du at modtage marketinginformation på den angivne e-mailadresse. Administratoren af ​​dine personoplysninger varetages af Senetic GmbH, beliggende på Kronstadter Straße 4, 81677 München, Deutschland. Du har ret til at anmode om adgang til dine personoplysninger og til at rette, slette eller begrænse behandlingen samt til at protestere mod behandlingen. Nærmere oplysninger om behandling af personoplysninger findes i privatlivspolitikken.

Forkert e-mail adresse.
Denne e-mail adresse er allerede bekræftet.
Denne e-mail adresse er ikke bekræftet endnu.
Tak!
Tjek din indbakke - du modtager en besked fra os, der beder dig om at bekræfte dit abonnement på nyhedsbrevet.
Betalingsmetoder
Levering
Certifikater og udmærkelser