0
Forespørgsel
0,00 kr
0
Indkøbskurv
0,00 kr
Loading...
Loading...
Forespørgsler og ordren er blevet opdateret!
Forespørgsler og ordren er blevet opdateret! Forespørgsler og ordren er blevet opdateret!
Varen er udsolgt.
Vi beklager, men varen er udsolgt.
Home Office Hardware

Lenovo 30m LC-LC OM3 MMF Cable

EAN: 0883436656146
Part number: 00MN520
SKU: 1694456
1.191,34 kr ekskl. moms
1.489,18 kr inkl. moms
Mangel på lager
Betalingsmetoder
Leveringsmetoder

Lenovo 30m LC-LC OM3 MMF Cable

EAN:

0883436656146

Part number:

00MN520

SKU: 1694456
Ideelle løsninger til din virksomhed
Vi finder den optimale løsning for din virksomhed. Vores salgs- og presales-specialister udvælger hver dag produkter og tjenester til vores kunder.
Ekspreslevering af udstyr i hele verden
Vi garanterer levering til tiden af dit udstyr, uanset hvor du befinder dig. Vi samarbejder med globale partnere for at sikre, at vores logistik er optimeret.
Garanti for implementeringsstøtte
Vi tilbyder støtte til implementering af løsninger i din virksomhed. Vores kvalificerede ingeniører hjælper dig med at administrere din infrastruktur effektivt.
Kunden først
Vores RMA-eksperter håndterer reklamationer og udskiftning af udstyr hurtigt og effektivt, så din virksomhed kan køre problemfrit.
Beskrivelse
Lenovo 30m LC-LC OM3 MMF. Kabellængde: 30 m, Fiberoptisk type: OM3, Stik 1: LC, Stik 2: LC
Specifikation
Funktioner
Kabellængde  Kabellængde
30 m
vis flere
Fiberoptisk type  Fiberoptisk type
OM3
vis flere
Stik 1  Stik 1
LC
vis flere
Stik 2  Stik 2
LC
vis flere
Stik 1 køn  Stik 1 køn
Hanstik
vis flere
Stik 2 køn  Stik 2 køn
Hanstik
vis flere
Fibertilstandsstruktur 
Multitilstand
vis flere

Udvalgte produkter

Hold kontakten!
Tilmeld dig vores nyhedsbrev og vær altid opdateret med vores tilbud og nyheder

Ved at klikke på "Tilmeld" accepterer du at modtage marketinginformation på den angivne e-mailadresse. Administratoren af ​​dine personoplysninger varetages af Senetic GmbH, beliggende på Kronstadter Straße 4, 81677 München, Deutschland. Du har ret til at anmode om adgang til dine personoplysninger og til at rette, slette eller begrænse behandlingen samt til at protestere mod behandlingen. Nærmere oplysninger om behandling af personoplysninger findes i privatlivspolitikken.

Forkert e-mail adresse.
Denne e-mail adresse er allerede bekræftet.
Denne e-mail adresse er ikke bekræftet endnu.
Tak!
Tjek din indbakke - du modtager en besked fra os, der beder dig om at bekræfte dit abonnement på nyhedsbrevet.
Betalingsmetoder
Levering
Certifikater og udmærkelser